STREFA PACJENTA

Dzieci

"Ogromną radość sprawia mi obserwacja jak dzieci rosną, jak się rozwijają. Nie ma piękniejszego widoku niż spotkanie na placu zabaw, lodowisku czy nartach mojego pacjenta, który pokonał ciężką chorobę i na powrót może cieszyć się życiem. Dzieci są niezwykle wdzięcznymi pacjentami, są naturalne, nie udają, jak cierpią to całym sobą, jak są szczęśliwe to tym szczęściem zarażają. Wielką przyjemność sprawia mi profilaktyka, dlatego tak zależało mi na stworzeniu miejsca w którym będę mogła w najlepszy sposób ją realizować."

lek. med. Pediatra Dorota Stachowicz

DOROŚLI

"Zapraszam do poradni przyjaznej dziecku, jego rodzicom i dziadkom. Dziękuję licznemu gronu pacjentów, którzy zaufali nam powierzając opiekę nad swoim zdrowiem. Pragnę zapewnić tych spośród Państwa, którzy zamierzają się do nas zapisać, że uczynię wszystko, aby zasłużyć na Państwa zaufanie i zadowolenie. Służę swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym."

lek. med. Internista Marian Sładki

SPECJALISTYKA

"W poradni NeoMed będę Państwu służył swoim doświadczeniem w zakresie kardiologii, niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego, wad i zaburzeń rytmu serca."

lek. med. Internista Kardiolog Filip Palarczyk

DLA CAŁEJ RODZINY

Zapraszamy do poradni przyjaznej pacjentom w każdym wieku. Miejsca w którym można prawidłowo realizować profilaktykę od urodzenia, aż po wiek dorosły. Tutaj lekarz zna swojego pacjenta a pacjent lekarza, dzięki czemu uzyskujemy trafniejsze diagnozy.

MISTRZOWSKA KADRA

Nasze doświadczenie medyczne: neonatologiczne, pediatryczne, internistyczne, anestezjologiczne, praca w szpitalu, pogotowiu ratunkowym, etc., sprawia, że oferujemy opiekę na najwyższym poziomie. A do tego uznanie Pacjentów w plebiscytach czy rekomendacjach.

KONTRAKT NFZ

Pacjentów Poradni przyjmujemy w ramach kontraktu Szpitala pod Bukami z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oferujemy także usługi prywatne oraz w ramach ubezpieczeń prywatnych.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Każdego Pacjenta przyjmujemy z uśmiechem i szacunkiem. W chorobie staramy się służyć Wam jak najlepszą pomocą. Zapraszamy do nowoczesnej i przytulnej poradni, gdzie będziecie się dobrze czuli.

UMÓW WIZYTĘ

w filii Szpitala pod Bukami, ul. Straconki 57

Data wizyty zaproponowana przez Pacjenta jest orientacyjna, z uwagi na równoległą rejestrację telefoniczną i osobistą w poradni.

Rejestracja potwierdzi telefonicznie najbliższą możliwą datę wizyty, zgodnie z aktualną dostępnością.

WYPEŁNIJ FORMULARz