Speak to your Doctor today

Passionate about caring for the local community
Book an Appointment

SPEAK TO YOUR DOCTOR TODAY

Passionate about caring for the local community
Book an Appointment

STREFA PACJENTA

Dzieci

"Ogromną radość sprawia mi obserwacja jak dzieci rosną, jak się rozwijają. Nie ma piękniejszego widoku niż spotkanie na placu zabaw, lodowisku czy nartach mojego pacjenta, który pokonał ciężką chorobę i na powrót może cieszyć się życiem. Dzieci są niezwykle wdzięcznymi pacjentami, są naturalne, nie udają, jak cierpią to całym sobą, jak są szczęśliwe to tym szczęściem zarażają. Wielką przyjemność sprawia mi profilaktyka, dlatego tak zależało mi na stworzeniu miejsca w którym będę mogła w najlepszy sposób ją realizować."

lek. med. Pediatra Dorota Stachowicz

DOROŚLI

"Zapraszam do poradni przyjaznej dziecku, jego rodzicom i dziadkom. Dziękuję licznemu gronu pacjentów, którzy zaufali nam powierzając opiekę nad swoim zdrowiem. Pragnę zapewnić tych spośród Państwa, którzy zamierzają się do nas zapisać, że uczynię wszystko, aby zasłużyć na Państwa zaufanie i zadowolenie. Służę swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym."

lek. med. Internista Marian Sładki

SPECJALISTYKA

"W poradni NeoMed będę Państwu służył swoim doświadczeniem w zakresie kardiologii, niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego, wad i zaburzeń rytmu serca."

lek. med. Internista Kardiolog Filip Palarczyk